• architektura
  • architektura
  • architektura
  • architektura

> Projekty

Projekty budownictwa mieszkaniowego – Kraków

Pracownia architektoniczna VINCI wykonuje profesjonalne projekty dla budownictwa mieszkaniowego. Na przestrzeni wielu lat działalności stworzyliśmy mnóstwo projektów budowlanych i konstrukcyjnych na zlecenie klientów indywidualnych, prywatnych inwestorów, firm oraz deweloperów.

W portfolio naszego biura znajdują się zatem domy jedno- i wielorodzinne w różnych stylu wykończenia i zagospodarowania terenu.

Dom jednorodzinny z antresolą

Budownictwo mieszkaniowe

Projekty budownictwa użytkowego – Kraków

Projektujemy obiekty handlowe i usługowe, biurowce. Spełniamy oczekiwania zleceniodawców wobec projektów budynków każdego typu. Obok profesjonalizmu oferujemy rozsądne ceny usług, ustalane w drodze indywidualnych rozmów i zależne od skali zlecenia. Warto wspomnieć także o rozmaitych konstrukcjach, które często pełnią typowo dekoracyjną rolę.

Projekty budownictwa przemysłowego – Kraków

Realizujemy projekty związane z budownictwem przemysłowym. Projektujemy hale o przeznaczeniu produkcyjnym lub magazynowym. Stosujemy innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, wpływające na funkcjonalność obiektu.

Szatnia sportowa

Budynek szatni sportowej jest obiektem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, kryty dachem stromym o kącie nachylenia 36°. Wejście główne do budynku znajdują się od strony południowo-wschodniej.

Budynek w części parterowej pełni funkcję zaplecza szatniowego składającego się z holu wejściowego, sali konferencyjnej, pralni, magazynu gospodarczego, magazynu sprzętu, pomieszczenia na dokumenty, kotłowni oraz toalety ogólnodostępnej. Toaleta ogólnodostępna Przystosowana jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Budynek w części piętrowej pełni funkcję szatni głównej dla zawodników i sędziów. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie stanowiące komunikację, szatnia gospodarzy z pomieszczeniami WC oraz natryskami, szatnia gości z pomieszczeniami WC oraz natryskami, pokój, szatnia i toaleta dla sędziów.

Dom jednorodzinny z wbudowanym garażem dwustanowiskowym

 

Tenczynek osiedle czterech domów

Bilczyce – dom z werandą

Kraków Geodetów – zespół trzech budynków mieszkalnych dla trzech odrębnych Inwestorów

Czułówek – dom parterowy z piwnicą

Poręba – dom typowy (parter i poddasze użytkowe)

Przeginia – przebudowa i rozbudowa budynku + budowa garażu

Niegoszowice – dom bezokapowy

Kwiaciarnia Czernichów

Liszki – warsztat samochodowy z częścią socjalno-biurową i dwa budynki mieszkalne