• architektura
  • architektura
  • architektura
  • architektura

> Projekty

Projekty

Szatnia sportowa

Budynek szatni sportowej jest obiektem dwukondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, kryty dachem stromym o kącie nachylenia 36°. Wejście główne do budynku znajdują się od strony południowo-wschodniej.

_SZ2pp_c4148d68_0409_222520_5ea268cb_0410_083729     _SZ1pp_a59c27ad_0409_222520_247e8565_0410_083729

Budynek w części parterowej pełni funkcję zaplecza szatniowego składającego się z holu wejściowego, sali konferencyjnej, pralni, magazynu gospodarczego, magazynu sprzętu, pomieszczenia na dokumenty, kotłowni oraz toalety ogólnodostępnej. Toaleta ogólnodostępna przystosowana jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Budynek w części piętrowej pełni funkcję szatni głównej dla zawodników i sędziów. Na poddaszu znajduje się pomieszczenie stanowiące komunikację, szatnia gospodarzy z pomieszczeniami WC oraz natryskami, szatnia gości z pomieszczeniami WC oraz natryskami, pokój, szatnia i toaleta dla sędziów.

Domy jednorodzinne i wielorodzinne, obiekty usługowe – projekty „VINCI”

„VINCI” jest pracownią z dużym doświadczeniem w projektowaniu budynków o różnym przeznaczeniu. W naszym biurze powstają skrupulatnie opracowane projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów wielkopowierzchniowych. Wśród zadowolonych ze współpracy Klientów jest wielu inwestorów prywatnych, dla których wykonywaliśmy projekty niepowtarzalnych domów parterowych i z poddaszem, a także domów letniskowych. Wielokrotnie sprostaliśmy też oczekiwaniom wobec projektów domów usytuowanych na trudnych terenach. Nasi stali Klienci to również developerzy. Dla tej grupy projektowaliśmy nowoczesne, atrakcyjne mieszkaniowo osiedla domów jednorodzinnych pod klucz i budynków wielorodzinnych. Jednak inwestorzy budownictwa mieszkaniowego to nie jedyne grono naszych Klientów. Są to również osoby, którym zależało na dobrym projekcie budynków usługowo-magazynowych, biur i obiektów handlowych. Spełniamy oczekiwania zleceniodawców wobec projektów budynków każdego typu. Obok profesjonalizmu oferujemy rozsądne ceny usług, ustalane w drodze indywidualnych rozmów i zależne od skali zlecenia.

 

Dom jednorodzinny z wbudowanym garażem dwustanowiskowym