• architektura
  • architektura
  • architektura
  • architektura

> Nowosci

Architekci otwarci na nowości

W sferze projektowo-budowlanej często pojawiają się nowości dotyczące m.in. wykorzystania w budownictwie innowacyjnych materiałów i rozwiązań technologicznych. Dążąc do doskonalenia naszej wiedzy, nieustannie śledzimy nowe trendy i propozycje dla naszej branży. Chcemy być na bieżąco obeznani w zmianach przepisów prawa budowlanego lub informacjach o dostępnych dotacjach dla chociażby domów pasywnych. Każdą istotną informacją branżową chcemy się z Państwem dzielić na naszej stronie. Zapraszamy do lektury.


28 marca 2019

Platforma widokowa

 

Przedmiotem inwestycji jest budowa platformy widokowej jako elementu infrastruktury turystycznej na terenie powiatu kieleckiego. Platforma będzie stanowić dodatkową atrakcję turystyczną i będzie służyć nieinwazyjnemu obserwowaniu przyrody.

Jako infrastrukturę towarzyszącą platformie widokowej zostaną wykonane:
– cztery miejsca postojowe o wymiarach 2,5 x 5,0 m,
– jedno miejsce postojowe dla niepełnoprawnych 3,6 x 5,0 m,
– tablice informacyjne,
– dwa kosze na śmieci,
– dwie ławki parkowe,
– stojak na rowery (dla 10 szt.),
– toaleta typu TOI TOI (wymiary 1,05 x 1,35 x 2,25 m).

Projektuje się także dojścia do platformy widokowej powierzchnią utwardzoną (żwir, tłuczeń lub kamień naturalny na podłożu z klińca).
Ponadto projektowane jest również wyskarpowanie terenu i nadsypanie w celu wyrównania powierzchni pod platformę widokową.